facebook

Голлівудські зірки-мільйонери, які раніше були безхатьками

Суть “американської мрії” полягає в тому, що люди, які не мають спочатку ніяких благ, шляхом неймовірної завзятості і наполегливості домагаються в житті багатства і визнання. Відомо кілька подібних історій зі щасливим кінцем. Ми розповімо про деяких зірок мільйонерів, які від народження не були улюбленцями долі, але в підсумку побудували своє щастя самі.

Холлі Беррі
Перш ніж стати оскароносною актрисою Холлі довелося пройти сувору школу життя і навіть ночувати у притулках для безпритульних. В юному віці вона, кинувши все, приїхала в Чикаго, де зіткнулася з фінансовою потребою. Оскільки рідна мати від актриси відвернулася в важкий момент, дівчина самостійно подолала всі негаразди і домоглася вершин у своїй професії. Як вона сама вважає, негаразди не зломили її, а тільки зробили сильніше, загартувавши характер і навчивши виживати і досягати поставлених цілей.

Дженіфер Лопес
Після закінчення школи Джей Ло пішла з дому, оскільки зіткнулася з нерозумінням матері, яка не підтримала вибір дочки стати співачкою і танцівницею. На перших порах дівчина жила в студії, в якій займалася танцями, оскільки орендувати житло їй було не по кишені. Але доля посміхнулася старанній і талановитої Дженніфер – як танцівниця вона вирушила гастролювати по всій Європі. Сьогодні стан зірки оцінюється в 300 млн доларів.

Стів Джобс
Сьогодні ім’я гендиректора компанії Apple Стіва Джобса асоціюється у всіх з успіхом і багатством, але так було не завжди. У студентські роки майбутньому багатієві доводилося тулитися на підлозі в гуртожитку у друзів, а на прожиток заробляти збором скляних пляшок. Джобс навіть пішки ходив через все місто, щоб відвідати храм крішнаїтів, але не з релігійних переконань, а заради безкоштовних частувань.

Джим Керрі
Талантом коміка і гарним почуттям гумору зоряний актор зобов’язаний важким умов, в яких йому довелося рости після того, як батько Керрі втратив роботу. На той момент Джиму виповнилося 12, йому довелося піти зі школи і жити з сестрою в наметі, який вони розбили поряд з батьківським автобусом на одній із стоянок. Але це все не зіпсувало хлопчика, а дозволило зародити в собі корисні якості, без яких він би не став тим успішним актором, яким ми всі його знаємо.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сільвестр Сталлоне
Сьогодні ми знаємо Сталлоне який досяг успіху культового актора з мільйонним статком, але мало хто здогадується, через що йому довелося пройти, щоб досягти вершини голлівудського Олімпу. В молодості його виселили з власної квартири, він спав на автостанції, його покинула кохана, а єдину вірну і близьку істоту – собаку – Сталлоне змушений був продати, щоб виручити гроші на прожиття.

Сьогодні актор може перебирати десятками ролей і навіть продюсувати фільми, а тоді, щоб хоч якось поправити матеріальне становище, йому довелося знятися в стрічці пoрнoграфiчнoго характеру.

Всі ці знаменитості не отримали багатство і славу у спадок і не виграли в лотерею. Всі блага, якими вони володіють сьогодні – виключно заслуга їх самих. Когось труднощі ламають, а для когось стають кузнею характеру і трампліном до нових досягнень. І це саме такі люди.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Голлівудські зірки-мільйонери, які раніше були безхатьками