facebook

8 фраз, які ви ніколи не повинні говорити своїм дітям

Головне правило – любіть своїх дітей за те, хто вони є, і заохочуйте їх робити добро.

Коли ми народжуємося, наші батьки – все, що у нас є у цьому світі. Ми не були б тими, ким є сьогодні без них.

Наші батьки – це люди, які нас підтримують. Вони повинні тримати нас у безпеці, весь час стежити за тим, щоб діти наслідували їх правилам. Однак, ми всі здатні робити помилки.

Все, що робить батько і як він робить це, стає невід’ємною частиною психіки дитини. Те, як ми говоримо з нашими дітьми, стає внутрішнім голосом. Це говорить їм, що правильно, а що ні.

Якщо ви часто сердитесь, поводите себе холодними по відношенню до своїх дітей, вони продовжуватимуть це у дорослому житті. Вони будуть робити те ж саме пізніше, що ви робите з ними зараз. Ми всі помиляємося, якщо ви робите це зараз, чому б не витратити час, щоб виправити це?

Фрази нижче – це ті, які ви ніколи не повинні говорити своїм дітям, незалежно від того, наскільки ви злитесь:

«ПЕРЕСТАНЬ ПЛАКАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ»

Навіть якщо немає причин, щоб ваша дитина плакала у цей момент, ви повинні розуміти, що вони не можуть контролювати свої емоції. Вони заслуговують того, щоб їм дозволяли відчувати те, що вони відчувають. Якщо ви говорите цю фразу своїй дитині, то ви програмуєте його на думці, що це не нормально мати і проявляти емоції. Ви повинні спробувати щось сказати в подібних ситуаціях. Щось на кшталт «Плакати – це нормально, але нам все одно потрібно зрозуміти, чому ти плачеш».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Я РОЗЧАРОВАНА»

Батьки кажуть це своїм дітям, коли вони в печалі. Коли ваша дитина робить щось неправильно, допоможіть їм знайти правильний шлях, не дозволяючи їм думати, що вони розчарували вас.

Спробуйте сказати щось на кшталт: «Те, що ти зробив – неправильно, давай поговоримо про це, добре?»

«ТИ НЕ ДОСТАТНЬО…»

Коли ви говорите своїй дитині, що чогось у них бракує – це боляче. Хоч ви не кажете конкретно, чого їм недостатньо, ви розумієте це. Це те, що буде рости, і ваша дитина буде відчувати себе недостатньо добре в житті в цілому. Спробуйте сказати: «Нам потрібно попрацювати над… (чимось)».

«ВЕЛИКІ ХЛОПЧИКИ / ДІВЧАТКА НЕ БОЯТЬСЯ»

Так, так і є. Це не захищає вашу дитину. Вони налякані; ви не можете зупинити їх страх, сказавши їм не боятися. Кожен іноді боїться, навіть ви.

«ТИ БЕЗКОРИСНИЙ»

Це те, про що ви ніколи не повинні говорити своїм дітям. Ви та людина, чиє схвалення вони більше всього шукають. Кажучи це, ви змушуєте їх вирушати в подорож, вимагаючи схвалення, де б вони не знаходилися.

«ТИ ПОГАНА ДИТИНА»

Ви ніколи не повинні змушувати дитину відчувати, що він поганий в цілому. Це також супроводжується використанням слова «нетяма». Ви повинні спробувати використовувати фразу «Ти зробив це погано», тому що їхні дії можуть бути не такими гарними, як ви хотіли б, але це не повинно змушувати вас думати негативно про вашу дитину в цілому.

«Я РОБЛЮ ВСЕ ДЛЯ ВАС»

Це твоя дитина, ти повинен робити все для нього. Вони не вирішували народжуватися. Вам повинно бути соромно, якщо ви сказали це своїй дитині. Вони не є проблемою, коли справа доходить до того, що ви робите для них.

«ТИ ТОВСТИЙ»

Ви ніколи не повинні розриватися на дітей. Якщо у вас є пухленька дитина, вона вже про це знає, адже без сумніву, часто чцє про це від інших дітей кожен день. Будинок повинен бути безпечним місцем, а не місцем, в якому вони будуть залякані ще більше. Спробуйте сказати щось на кшталт: «Я думаю про те, щоб бути у формі і бути здоровим, ти хочеш спробувати зі мною? Я не хочу робити це в поодинці».

Будьте обережні в тому, що ви говорите своїм дітям. Це ті люди, які будуть поруч, щоб піклуватися про вас, коли ви більше не змоете дбати про себе.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

8 фраз, які ви ніколи не повинні говорити своїм дітям