facebook

Путініст Тіматі готовий поїхати на війну проти України

Путініст Тіматі готовий поїхати на війну проти України

Артист поки не отримав повістку, але, якщо знадобиться, він поїде на війну.

Російський співак Тіматі, який всіляко підтримує диктатора Володимира Путіна і злочинний режим Кремля, заявив про готовність воювати проти України.

На своїй сторінці в Instagram він розповів, що зараз знаходиться в Москві. Він не планує мігрувати, бо його місце в країні-агресора.

Він додав, що поки повістку не отримував. При цьому він готовий поїхати на війну, щоб разом з іншими окупантами вбивати український народ.
“Отримую безліч коментарів про те, що мене мріють побачити в окопах, якщо я такий патріот, то повинен довести. Я частково сам згоден з низкою цих коментарів. Борг батьківщині віддати доведеться рано чи пізно всім, хто стільки років жив, розвивався і отримував тут”, – написав Тіматі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що Тіматі навчався у Вищій школі економіки, проте після третього курсу пішов звідти, вирішивши, що не може поєднувати навчання в університеті і кар’єру хіп-хоп-виконавця. Військову службу не проходив: за його словами, був визнаний психічно непридатним через велику кількість татуювань на тілі.
Позиція Тіматі щодо війни в Україні
Співпраця з Кремлем почалося у Тіматі в 2012 році, коли перед президентськими виборами він взяв участь у кампанії “Чому я голосую за Путіна?”. У своїх піснях він підтримує диктатора і його політику проти ЛГБТ-спільноти.

Також влада РФ дала добро на те, щоб саме Тіматі заграбастав вельми вигідний бізнес – мережа кав’ярень, яка залишилася після відходу з російського ринку знаменитого “Старбакс”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Путініст Тіматі готовий поїхати на війну проти України