facebook

Потрібно пережити зиму: українських біженців попросили не повертатися до України

В уряді просять українських біженців не повертатися до весни. Причина такого прохання в тому, що зима обіцяє бути складною через терористичні атаки Росії. В Україні через це можуть бути складнощі з опаленням та постачанням електрики.

Вже ні для кого не секрет, що зима буде найскладнішою в історії України. Ще б пак, за останні півтора тижні в результаті ракетних ударів з боку Росії було зруйновано близько 40% електростанцій країни і цей відсоток постійно зростає. Таким чином, Україна може залишитися без електроенергії та тепла на тривалий період часу. У світлі такої перспективи в уряді звернулися до українських біженців за кордоном із важливим посилом.

Так, в ефірі Всеукраїнського телемарафону новин міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що українцям, які зараз перебувають за кордоном, не варто повертатися додому до весни. Причина очевидна – зима в Україні має бути складною через терористичні атаки Росії.

“Ви бачите: Росія перейшла до терору цивільного населення, вона не може воювати з армією, вона програє на полі бою”, – сказала вона.

За її словами, якщо є можливість залишитись перезимувати за кордоном, то це варто зробити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

“Буду просити не повертатися, нам потрібно пережити зиму. На жаль, мережі не витримають, ви бачите, що робить Росія. Не потрібно цього робити. Якщо є можливість – залишитися, поки що перезимувати за кордоном”, – повідомила Верещук.

Міністр додала, що їй хотілося б, щоб навесні усі разом відбудовували Харківську, Херсонську області та інші міста та села України.

Нагадаємо, за даними Агентства ООН у справах біженців, станом на 30 серпня 2022 року кількість перетинів кордону з Україною з 24 лютого 2022 року становила 12 млн осіб, при цьому в Україну повернулося 5,3 млн осіб.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Потрібно пережити зиму: українських біженців попросили не повертатися до України