facebook

Астролог передбачила страшний “заміс” в Україні

За її словами, “друга армія світу” продовжить бомбити Україну

Астролог Яна Тимощук розповіла, що російські окупанти не зупиняться на досягнутому і продовжать кровожерливо бомбити Україну. За її словами, найбільше варто побоюватися центру прийняття рішень у Києві.

Як розповіла Тимощук на своєму YouTube-каналі, карти “Трійка мечів” і “П’ятірка жезлів” говорять про те, що російська армія готує щось страшне – “м’ясорубку” в Україні.

“Вони хочуть ввести людей в небезпеку і страх. На нас не чекає щось дуже радісне. Вони хочуть позбавляти людей води і світла. Може статися якийсь сильний ривок. Встановити терміни точно не можна, але цей період затишшя може використовуватися з метою нового наступу”, – сказала астролог.

Вона додала, що “приліт” може бути по Офісу президента: “Туди можуть бути дуже сильні “прильоти”. Потрібно убезпечити президента України, тому що там найбільше може постраждати”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коли закінчиться гаряча фаза війни
Астролог Олексій Кириченко дав два прогнози щодо закінчення війни.

“Війна буде, але не така, як каже Путін. За моїми оптимістичними прогнозами, гаряча фаза війни закінчиться в кінці березня, за песимістичним прогнозом – в середині травня”, – сказав експерт.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Астролог передбачила страшний “заміс” в Україні