facebook

Шокуючий прогноз ченця Авеля. Передбачення для України на 2023 рік

Пророцтва ченця Авеля завжди були овіяні міфами та всілякими домислами. Довгий час вважалося, що всі ікони цієї людини втрачені, деякі взагалі вважали її вигадкою, але це виявилося не так. Він зробив багато пророцтв, у тому числі й існують передбачення монаха Авеля на 2023 рік для України та світу.

 

Вважається, що Авелю допомагав внутрішній голос, тобто той голос, що він слухав з раннього дитинства. Найчастіше його пророцтва були настільки тонкими та правдивими, що вони лякали оточуючих. Саме з цієї причини провісник дуже багато страждав. Однак це не заважало йому переживати про майбутнє і робити свої передбачення, які збереглися й досі, хоча одразу варто сказати, що конкретний прогноз ченця Авеля для України знайти досить складно.

Фатальне пророцтво

Монах зробив досить багато пророцтв. І саме через це він отримав прізвисько «Річ», і мало хто про це знає, але він одним із перших передбачив той факт, що будинок Романових впаде. Він розписав всю історію Росії, тому що в основному говорив саме про цю країну, але торкнувся й інших держав, так що останні прогнози монаха Авеля хвилюють велику кількість людей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

У словах цієї людини є дуже багато правди. Свого часу чернець Авель, який відомий під іншим ім’ям Василь Васильєв, народився в Росії. Він працював теслею, рано одружився, потім розлучився втік монастир, де, власне, і знайшов своє покликання. Його біографія дуже добре відома, тому що всі дані про цього провісника є у церковних книгах.

У житті цієї людини було дуже багато подорожей та цікавих пригод. За своє життя він зумів змінити кілька монастирів, проте встиг побувати і у в’язницях. Справа в тому, що влада не завжди сприймала передбачення, як хорошу новину, і за такі вчинки садила нестримного ченця до в’язниці.

Історичні факти

Ще в 1796 році він написав книгу, в якій говорилося, що Катерина II помре на самому початку листопада. Однак тоді він вчинив досить розумно, спочатку показав документ настоятелем монастиря, а потім документи потрапив до єпископа Костромського, після цього з низки подій він досяг навіть самої Катерини, але за такі слова вона вирішила посадити Василя. Однак у листопаді 1796 року вона таки померла, і новий генеральний прокурор, коли розбирав документи, натрапив на книгу пророкувань, у якій прочитав слова монаха Авеля, і він ухвалив його звільнити. Остання привели до Павла першого, і він йому сподобався.

 

Згодом саме Павло звільнив Василя від усіх звинувачень, дозволив знову постригтися у ченці, і згодом він написав навіть нову книгу, де було зазначено дату смерті Павла. З Павлом історія повторилася віч-на-віч, як з Катериною. Павло посадив його спочатку в тюрму, але згодом помер саме в ту дату, в яку говорив провісник, і його звільнили.

Не зайвим буде також сказати і про те, що свого часу провісник говорив про те, що розпочнеться війна 1812 року. Він написав, що Москва буде взята французькою армією. І історія знову повторилася. Цього разу імператор Олександр відправив цю людину до острівної в’язниці, де він прожив 10 років. Тобто він прожив у в’язниці рівно до того, як до Росії вторгся Наполеон. Коли пророцтво збулося, Олександр скасував покарання, і дав йому всі блага. З цього часу чернець Авель став дуже відомим.

Загалом можна довго говорити про те, скільки він зробив передбачень, тому що їх було дійсно багато. Однак варто повернутися до сучасного часу поговорити про те, які є передбачення монаха Авеля на 2023 рік для Миру.

 

Шокуючий прогноз

За часів свого життя у провісника було одне досить серйозне пророцтво, яке стосувалося Росії, її влади та 2024 року, так що варто відразу сказати про те, що говорив чернець Авель про 2024 рік. Він свято вірив у той факт, що у 2024-му році розпочнуться серйозні зміни у цій країні. При цьому старець не забував сказати, що Росія буде дуже непохитним гравцем на світовій арені. Власне, це можна спостерігати і сьогодні. Росія це гравець, але якою ціною вона платить за свою гру – це вже питання риторичне.

До речі, саме Марія Шукшина – відома російська актриса, нагадала про пророцтво ченця Авеля. 2024-го року до Росії прийде цар. Більше того, провісник назвав навіть точну дату того, коли буде ця подія – 21 грудня у велике церковне свято. Актриса вважає, що слова провісника виконуються, і історія є найкращим доказом цього. Тому ігнорувати цю інформацію не варто.

 

Треба сказати, що чернець не приховував низки негараздів для Росії. Він вважає, що успіху ця країна може досягти лише у тому випадку, якщо у її главі стане нова влада. І те, що чернець Авель пророкував на 2024 рік, є найкращим підтвердженням. До речі, він сказав, що новий правитель буде чесним, і з його думкою рахуватимуться інші країни, а якщо Росія потрапить під керівництво нечесної людини, то можна буде спостерігати погіршення її взаємин з партнерами буквально в геометричній прогресії. І всі ті люди, які стежать за сьогоднішніми подіями, можуть помітити, які союзники залишилися в Росії і як ставляться до мешканців цієї країни на території інших держав.

Що буде з Україною?

 

Звичайно, громадськість дуже активно цікавиться питанням про те, що буде з Україною в найближчому майбутньому, тому варто уважно вивчити пророцтво монаха Авеля для України. Чи закінчиться війна, які стосунки будуть з Росією і на що можна очікувати в принципі?

Вважається, що сьогодні почали збуватися пророцтва російського Нострадамуса, адже саме так називають ченця Авеля.

Щодо України, то він передрікав, що до влади має прийти жінка із золотим кольором волосся. Існує багато припущень щодо того, про кого саме йдеться, багато хто вважав, що це буде Юлія Тимошенко, яка вже дуже давно бореться за владу, але поки що точних даних немає. Щоправда, якщо вірити пророцтву, то саме ця дама змінить історичний перебіг подій, тож пророкування про Україну ченця виглядають містично.

 

 

Є також позитивні дані. Війна скоро закінчиться, причому на компроміс піде сильніший супротивник. Тут теж усе досить туманно, бо спочатку Росія видається сильним противником, адже саме вона мала захопити Україну за три дні. Однак на практиці все вийшло дещо інакше, тобто чи можна вважати Україну слабкою це питання риторичне. Тож складно сказати, хто саме в результаті цих двох противників піде на поступки.

На Україну згодом чекатиме досить важкий шлях розвитку. Їй доведеться змінити свою економічну політичну систему для того, щоб отримати максимальну користь для свого розвитку. Шлях буде складним, проте незалежність ніколи не була легкою.

Прогноз про кінець світу

Варто також згадати пророкування монаха Авеля на 21 століття, адже він говорив і про кінець світу. Усі його пророцтва закінчуються у 2896 році, а отже саме після цієї дати може настати кінець. Правда чи ні? Поточне покоління цього точно не дізнається, але з урахуванням того, що він пророкував серйозні катастрофи для всієї планети, проблему з природою, відсутність чистої води, війни, можна сказати, що його слова мають сенс.

 

Фактично провісник упевнений у тому, що планета Земля почне буквально відкидати людей, адже вони завдають шкоди. Почнеться боротьба за природні ресурси, все це провокуватиме ще більше воєн за ті території, де залишиться хоч якесь стабільне життя. Нескладно припустити, що почнуться проблеми на кшталт світової кризи, пандемії та бідності.

Як на це вплинути? Знаючи це все, можна замислитись, що в цьому житті відбувається неправильно. Вже по всьому світу починаються пандемії, війни все частішають, а отже людина живе не зовсім правильно. Ймовірно, потрібно шукати спільну мову один з одним і бути більш економними у споживанні природних ресурсів, щоб не псувати стосунки з планетою.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Шокуючий прогноз ченця Авеля. Передбачення для України на 2023 рік