facebook

Українським дітям хочуть скоротити кількість шкільних предметів: новий міністр пояснив, чому це важливо

В Україні обговорюють питання щодо скорочення кількості предметів, які діти вивчають за шкільною програмою. З таким закликом виступив міністр освіти та науки Оксен Лісовий.

Про це міністр написав на своїй сторінці у Facebook. Він впевнений, що є безліч причин, щоб скоротити кількість шкільних предметів для українських дітей.

“Два роки COVID і рік повномасштабного вторгнення. Навантаження на дитину дуже високе: і психологічне, і розумове”, Це і про велику кількість предметів, і про віддалене навчання, і про додаткові заняття, щоб надолужити втрачене”, – заявив Лісовий.

Міністр нагадав, що учні 7-9 класів вивчають близько 20 предметів, що спричиняє стрес і змушує навчатися в онлайн режимі. Процес ускладнюється, оскільки в дітей немає гаджетів, а у викладачів адаптованих навчальних програм. Зрештою учні обирають собі пріоритетні предмети.

На його думку, зараз варто звернути увагу на оптимізацію навчальної програми. Це дозволить дізнатися, яке навантаження отримують діти під час уроків і самостійне опрацювання вдома, й у якій формі відбувається навчання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також він нагадав, що з 2027 року учні у старшій профільній школі зможуть самостійно обирати напрямок для навчання.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українським дітям хочуть скоротити кількість шкільних предметів: новий міністр пояснив, чому це важливо