facebook

“Катастрофи, теракти, горе”: таролог Цибульська озвучила прогноз для України на червень

За словами таролога, у неї “погане передчуття”.

Екстрасенс Рубіна Цибульська зробила Таро-розклад і розповіла, що може чекати на Україну в червні. Вона вважає, що в цьому місяці можливі катастрофи.

За словами таролога, в червні люди можуть дізнатися “страшну” інформацію. Цибульська стверджує, що у неї “погане передчуття”.

Також екстрасенс вважає, що деякі можуть відчути, що їх в чомусь обмежують. Ворог може постаратися “скувати рухи” мирного населення, стверджує вона.

Однак карти “показали” Цибульській, що також у червні можливе звільнення від “блоку”. Є шанс, що свобода переможе. Також таролог прогнозує, що люди, які залишилися без житла, зможуть знайти свій притулок.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Взагалі місяць буде складним для деяких територій, обстановка буде дуже важка, люди будуть перебувати в обмеженні”, – зазначила Цибульська.

Таролог попереджає про ризик виникнення інфекційних хвороб, а тому радить проявити обережність з водою. Також екстрасенс вважає, що в першому літньому місяці в Україні можливі зміни і новини, які порадують людей. Однак без горя, вважає Цибульська, не обійдеться.

Таролог закликає не ігнорувати тривоги і бути обережніше. Вона вважає, що ворог спробує завдати нових ударів. Підлі атаки можуть призвести до руйнувань.

“Розклад показує якусь страшну трагедію, катастрофу, загрозу. “Диявол” знову буде провокувати”, – пророкує Цибульська.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Катастрофи, теракти, горе”: таролог Цибульська озвучила прогноз для України на червень