facebook

Грошей на пенсії немає: але суддям та прокурорам платять від 20 до 100 тисяч грн

Яку пенсію отримають прокурори та судді, враховуючи, що у ПФУ немає грошей на пенсії


В Україні середній розмір пенсійних виплат станом на початок року становив 4600 гривень. Фінансів на істотне підвищення виплат немає, однак у країні залишаються групи «особливих» пенсіонерів, серед яких є прокурори, які отримують близько 21500 гривень та судді, з пенсією 96000 грн. Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Деякі пенсіонери в Україні ледве зводять кінці з кінцями, а ось деякі отримують гідні виплати. При цьому розмір пенсійних виплат суддів щокварталу демонструє Пенсійний фонд. Проблема полягає в тому, що прості громадяни та зазначені категорії вирушають на заслужений відпочинок за різними правилами.

Щоправда, з огляду на невелику кількість суддів на заслуженому відпочинку та щодо невеликої кількості прокурорів — витрати на їхні пенсійні виплати в рамках Пенсійного фону не великі.

Таким чином, станом на квітень 2023 року пенсії одержують 10 мільйонів 697 тисяч громадян. За рік кількість пенсіонерів знизилася на 96 000. Середній розмір пенсій у країні становить 5200 гривень.

Разом з тим, більшість пенсіонерів, близько 3,1 мільйона, отримують пенсії у розмірі 3000 гривень. Від трьох до чотирьох тисяч отримує лише 2,2 мільйони пенсіонерів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Середній розмір пенсійних виплат по інвалідності становила 4200 гривень, а от пенсія за вислугою років, якою можуть скористатися пільгові категорії, приклад шахтарі, станом на 1 квітня 2023 року склала 9100 гривень.

Також в Україні близько 2,7 мільйона пенсіонерів продовжують працювати, перебуваючи на заслуженому відпочинку. Розмір їхньої середньої заробітної плати становить 5400 гривень. Соціальна пенсія, яку отримують громадяни з недостатнім страховим стажем, становить 2400 гривень.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Грошей на пенсії немає: але суддям та прокурорам платять від 20 до 100 тисяч грн