facebook

Військком заробив десятки тисяч доларів: його покарали мізерним штрафом – це знущання з людей

Військкома за допомогу в ухиленні від мобілізації покарали мізерним штрафом


За весь час повномасштабного російського військового вторгнення з України виїхало чимало призовних чоловіків незаконно. Днями військкома на Закарпатті суд оштрафував за те, що той допомагав чоловікам ухилятися від мобілізації, повідомляється в Telegram-каналі Україна Зараз.

За інформацією, полковник Йосип Бундзяк випускав за кордон військовозобов’язаних ще у перші місяці повномасштабної війни, але порушення виявили лише у серпні 2023 року.

Таким чином він дозволив 6 чоловікам призовного віку ухилитися від мобілізації. Зловживаючи своїм службовим становищем, він працював у Рахівському територіальному центрі комплектування (ТЦК), Бундзяк безпідставно ставив печатки на довідки, видані військово-лікувальними комісіями (ВЛК) та позначки в особових справах про причини виключення з військового обліку. При цьому робив він це без оформленого та затвердженого свідоцтва про хворобу.

Він списував ухилянтів із військового обліку, що дозволяло їм без проблем виїжджати за кордон. При цьому, суд ухвалив, що за таке правопорушення йому потрібно заплатити штраф у розмірі всього 3400 грн.

Повідомляється, що на засідання Рахівського райсуду Закарпатської області Бундзяк не з’явився, але подав заяви, в якій визнав свою провину. В результаті суд визнав його винним і призначив лише штраф.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До речі, президент України Володимир Зеленський у серпні доручив провести перевірки у ТЦК та звільнити всіх обласних військкомів через факти корупції.

Зараз у ТЦК тривають перевірки та спливають схожі, як на Закарпатті факти, коли військкоми зловживають своїм службовим становищем та беруть хабарі.

На місце звільнених військкомів пропонується ставити чесних, які мають бойовий досвід військових, які отримали поранення.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Військком заробив десятки тисяч доларів: його покарали мізерним штрафом – це знущання з людей