facebook

Податки на машини українців: готуються масштабні зміни, що чекати водіям

Будьте готові!

В Україні можуть скасувати податки на деякі авто
Українцям можуть скасувати податки на певні види автомобілів, повідомляє Автотема..

Міністерство оборони України ініціювало звернення до Комітету Верховної Ради з проханням скасувати імпорт цих автомобілів під контракти відомства за нульовою ставкою мита та ПДВ.

Це дозволить провести закупівлю за найнижчими цінами на такі авто та купити більшу кількість таких транспортних засобів, необхідних для українських захисників.

Міноборони вже подало листа до Комітету з питань податкової та митної політики з відповідним проханням.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що голова цього Комітету вже передав цей запит до Мінфіну, а далі за відповідні зміни мають проголосувати парламентарі.

Якщо прохання оборонного відомства буде виконане, тоді це дасть змогу закуповувати пікапи для ЗСУ на 32% дешевше. Це означає, що вдасться купити більше пікапів.

Радниця заступника міністра оборони України Дана Ярова зазначила, що це рішення дасть змогу встановити рівні умови для волонтерів та дистриб’юторів автомобілів.

Раніше водії при ввезенні таких авто в Україну на митниці давали листа від військової частини та могли розмитнити транспортний засіб за нульовою ставкою, а також не сплачувати ПДВ. Але військова частина повинна потім поставити на баланс такий транспортний засіб.

Дистриб’ютор, який ввозить в Україну таке авто має заплатити мито у розмірі 12% та ще 20% ПДВ. Це підвищує вартість авто на 35% з урахуванням мультиприкатора. Якщо Рада підтримає цю ініціативу, оподаткування контрактів для Міноборони зникне.

Крім того, Агентство оборонних закупівель планує провести аукціон із нульовою ставкою очікуваної вартості. Це необхідно, щоб ринок дав свою виважену ціну, а оборонне відомство не давало орієнтир скільки коштів може витратити.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Податки на машини українців: готуються масштабні зміни, що чекати водіям