facebook

Не хочете в ТЦК – їдьте до Миколаєва: у Міноборони офіційно замінили мобілізацію, що пропонують

У Миколаєві відкрився новий Центр рекрутингу для української армії, який уже двадцять другим за рахунком став подібним центром у країні. За останні кілька місяців понад 6 000 людей звернулися до цих центрів, з яких 1 800 перебувають на різних етапах рекрутингу, повідомили у пресслужбі Міністерства оборони.

Для отримання додаткової інформації про роботу центру в Миколаєві можна зв’язатися за телефоном 098 628 53 51 або через месенджери.

Досвідчені рекрутери допоможуть громадянам приєднатися до Сил оборони, враховуючи їхні професійні навички та досвід. Центр у Миколаєві пропонує понад 10 000 вакансій у різних підрозділах Сил оборони.

“Мета центрів – зорієнтувати людину, допомогти побороти страхи та знайти своє місце у Силах оборони”, – зазначив уповноважений з рекрутингу Міноборони Олексій Бежевець.

Віталій Кім, голова Миколаївської обласної адміністрації, зазначив, що багато хто поки що не наважується відвідувати подібні центри через побоювання, що їх можуть негайно направити на фронт. Тому він наголосив, що вся процедура буде проводитися на добровільній основі, і якщо в якийсь момент людина передумає пов’язувати своє життя з армією, вона має право завершити процес рекрутування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Рекрутинговий центр створений для того, щоб роз’яснити можливості, права та умови служби нашим майбутнім військовослужбовцям. Вони можуть прийти та проконсультуватися, тут ніхто нікого не забирає, це не завдання для рекрутингового центру. Головне завдання рекрутингового центру – це допомогти людині визначитися та зрозуміти, що на нього чекає, і які є умови, щоб проходити військову службу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Не хочете в ТЦК – їдьте до Миколаєва: у Міноборони офіційно замінили мобілізацію, що пропонують