facebook

Стосується всіх військовозобов’язаних: вже з вівторка набувають чинності нові правила – тепер усе по-новому

Подробиці

Українці зможуть використати електронні військово-облікові документи
Вже з 18 червня українці нарешті зможуть використовувати електронні військово-облікові документи: у додатку ” Резерв+ ” має з’явитися QR-код, за яким уповноважені для перевірки документів особи зможуть дізнаватися дані про військовозобов’язаних громадян. Про це пише Судово-юридична газета.

Як зазначив речник Міноборони Дмитро Лазуткін, QR-код матиме ту ж силу, що й паперові військово-облікові документи, які тепер не доведеться з собою носити тим, хто має доступ до смартфону. Про це також розповіла заступник міністра оборони України з питань цифрового розвитку Катерина Чорногоренко.

“18 червня у Резерв+ з’явиться QR-код — це остаточно прирівняє інформацію з Оберіг до електронного військового облікового документа. Ми можемо зчитувати цей QR-код та отримувати всю необхідну інформацію”, – зазначила Катерина Чорногоренко.

Так, після 18 червня громадяни України призовного віку можуть після уточнення своїх даних сформувати витяг з реєстру «Оберіг» з особистими персональними та службовими даними, що зберігаються у реєстрі, тобто в електронному військово-обліковому документі (е-ВОД).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таким чином представники ТЦК, співробітники поліції чи прикордонники зможуть відсканувати QR-код з е-ВОД у смартфоні людини та одразу отримають підтвердження актуальності його військово-облікових даних.

Е-ВОД формується безоплатно за бажанням особи після проходження нею електронної ідентифікації та автентифікації та дійсний лише за наявності QR-коду.

У е-ВОД відображається унікальний електронний ідентифікатор у вигляді двовимірного штрих-коду, що містить відомості про зазначений документ за наявності таких відомостей:

ПІБ
дата народження;
реєстраційний номер облікової картки платника податків;
окремий номер запису в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
відомості про результати медичних оглядів, які проводяться з метою визначення придатності до виконання військового обов’язку;
відомості про наявність відстрочки від направлення для проходження базової військової служби для призовників або відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (бронювання) для військовозобов’язаних та резервістів;
військове звання;
військово-облікова спеціальність (для військовозобов’язаних та резервістів СБУ – код профілю підготовки та направлення службової та оперативно-службової діяльності);
унікальний номер запису у Єдиному державному демографічному реєстрі;
відомості про виконання військового обов’язку;
відомості про військовий облік;
відомості про звернення або повідомлення про скоєння адміністративного чи кримінального правопорушення до Національної поліції;
дата та час формування військово-облікового документа в електронній формі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Стосується всіх військовозобов’язаних: вже з вівторка набувають чинності нові правила – тепер усе по-новому