facebook

П’ять простих ранкових ритуалів винятково успішних людей

Ось п’ять здорових звичок деяких з найвпливовіших людей у ​​світі, які ви можете запозичити, щоб швидко розпочати свій день на продуктивній і позитивній ноті.

Встає сонце, і починає дзвонити ваш будильник Ви рефлекторно натискаєте кнопку відкладання, намагаючись вкрасти ще кілька хвилин. І коли ви реально встаєте з ліжка, ви розумієте, що ви запізнилися (знову)! Отже, ви знову спішите і похапцем виходите з дому. На ходу п’єте гарячу каву, сподіваючись, що кофеїн, ймовірно, перетворить вас у активну людину до моменту, коли ви дійдете до свого офісу.

Якщо саме так виглядає ваш типовий ранок, прийшов час змінити свою ранкову програму. Важливо встановити здоровий ранковий обряд, оскільки він буде задавати тон на цілий день. Постійна звичка також допомагає відновлювати енергію, покращити концентрацію і усуває стрес, викликаний хаотичним ранком.

Ось п’ять здорових звичок деяких з найвпливовіших людей у ​​світі, які ви можете запозичити, щоб швидко розпочати свій день на продуктивній і позитивній ноті:

Тренуйтеся

Колишній президент США Барак Обама починає кожен ранок з тренування, яке складаеться з силового та кардіологічного навантаження. Подібну ранкову звичку має і Джек Дорссі, генеральний директор Twitter, – це семихвилинне фізичне заняття, яке він виконує три рази поспіль. Якщо ви зробите фізичні вправи невід’ємною частиною вашого ранкового життя – то отримаєте відмінний спосіб отримати енергію, поліпшити кровообіг і спалити більше жиру. Така звичка також покращить ваш метаболізм і позитивно вплине на ваші когнітивні навички.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пишіть

Англійська актриса та модель Кара Делевінь починає свій день, виконуючи ритуал так званих “ранкових сторінок”. Навіть підприємець Тім Ферріс признався, що має таку ранкову звичку. Звичка писати означає викласти на папері принаймні три сторінки думок, і бажано робите це відразу після того, як ви прокинулися.. Це ефективний спосіб приборкати розумовий безлад, посилити увагу і розблокувати творчість.

Мотивуйте себе

Співзасновник Apple Стів Джобс мав дуже просту, але глибоку ранкову програму. Кожного ранку він дивився в дзеркало і запитував себе: “Якби сьогодні був останній день мого життя, як би я його прожив і чи збираюся я це зробити сьогодні?” Він пояснив, що якщо відповідь була “ні” протягом кількох днів поспіль, це означало, що йому потрібно було щось змінити. Подібним же чином Бенджамін Франклін розпочинав свій ранок, запитуючи себе: “Що корисного я повинен робити сьогодні?” Культивування цієї маленької звички може допомогти вам залишатись мотивованими, щоб дотримуватися ваших цілей, встановивши мету для позитивного та цілеспрямованого дня.

Медитуйте

Ранкова програма медіамагнатки Аріани Хафінгтон включає в себе 30 хвилин медитації, а потім душ і міцну каву. Практикування ранкової медитації покращує увагу, підвищує вашу свідомість та очищає ваш розум. Крім того, щоденна практика медитації також знижує стрес, сприяє емоційній стабільності та зміцнює імунну систему.

Практикуйте здорове харчування

Опра Вінфрі ніколи не пропускає здоровий і поживний сніданок – це її обов’язковий ранковий ритуал. “Я не експерт з двигунів, але я точно знаю одне: вони не працюють без палива”, – каже Опра. “Наші тіла є однаковими, і тому я відповідально відношуся до сніданку”, – додає зірка. Її ранковий прийом їжі має правильний баланс білків, жирів та складних вуглеводів

Крім того, ви можете започаткувати кілька інших здорових звичаїв зранку, наприклад, обмежуючи перегляд телевізора, виходячи на ранкову прогулянку або ознайомлення з новинами та поточних подіями, так як Білл Гейтс і Уоррен Баффет.

Отже, рухайтеся уперед, включивши ці прості ритуали у ваш ранковий розклад!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

П’ять простих ранкових ритуалів винятково успішних людей