facebook

Українець виграв у Польщі другий за два тижні вуличний забіг

Десятикілометровий забіг Меморіал Вінанда Осинського (Memoriał Winanda Osińskiego) у Щецинку виграв українець Микола Юхимчук.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на szczecinek.com, забіг відбувся вулицями міста Щецинек (Західнопоморське воєовдство) у неділю, 22 серпня. У ньому взяло участь майже 368 осіб (чоловіки і жінки разом).

Першим подолав дистанцію Микола Юхимчук, який показав час 29 хв 14 сек. Найближчого переслідувача, також українця, Богдана Семеновича, він випередив на 20 секунд. Третім до фінішу прибіг поляк Артур Олеяж з часом 29 хв 44 сек.

Натомість українка Наталія Семенович стала другою сереж жінок, показавши час 34 хв 29 сек. Від переможниці, польки Моніки Яцкєвіч, вона відстала на 54 секунди.

Нагадаємо, нещодавно українець Микола Яхимчук виграв десятикілометровий вуличний забіг у Гданську, і що прикметно – також показав час 29 хв 14 сек.