facebook

“Мати розплакалася”: як рятували новонароджену дівчинку від зграй тарганів та сміття до стелі

“Мати розплакалася”: як рятували новонароджену дівчинку від зграй тарганів та сміття до стелі

Зараз немовля перебуває під наглядом лікарів.

В поліції Києва розповіли подробиці рятування новонародженої дівчини від полчищ тарганів в захаращеній до стелі квартирі.

Як повідомила в коментарі для ТСН.ua старша інспекторка Голосіївського управління столичної поліції Вікторія Пономарьова, днями до поліції Києва надійшло повідомлення від медичного закладу Голосіївського району про те, що 21 лютого була виписана жінка з новонародженою дитиною, яка проживає на вулиці Ломоносова. Однак у подальшому під час проведення медичного патронажу мати припинила відповідати на телефонні дзвінки та двері своєї квартири не відчиняла. Аби перевірити і не допустити протиправних дій стосовно дитини, інспектори ювенальної превенції разом зі спеціалістами Служби у справах дітей та сім’ї Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації негайно вирушили до родини.

“Через купи сміття до квартири було дуже важко зайти. В кімнаті, де перебувало немовля, між сміттям і стелею був лише невеличкий простір. Туди під час обстеження квартири вдалося пролізти лише одному чоловікові. З’ясувалось, що ця дитина віком всього два тижні у 44-річної жінки вже четверта, але мати позбавлена батьківських прав на інших дітей, – повідомила нам Вікторія Пономарьова. – Наскільки відомо, жінка не зловживає алкоголем. Під час вилучення дитини жінка плакала, шкодувала та обіцяла виправитися. Вона розуміла, що є загроза того, що може не повернути собі дитину. Подальшу долю новонародженої вирішать соцслужби та суд”.

За даними поліції, дитина, перебуваючи в захаращеній оселі, наражалася на небезпеку через купи сміття, сморід, відсутність комунікацій і тарганів. Зараз немовля перебуває під наглядом лікарів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Мати розплакалася”: як рятували новонароджену дівчинку від зграй тарганів та сміття до стелі