facebook

До цього краще не доводити: що чекає на тих у кого немає військового квитка

Як же так?


Українцям розповіли, що на них чекає у разі відсутності військового квитка

Військовозобов’язаним громадянам розповіли, що на них чекає у разі відсутності військового облікового документа. Про це розповідає юрист Ростислав Кравець.

На думку експерта, відсутність військового квитка чи іншого військово-облікового документа ніяк не може вплинути на відмову у прийнятті на роботу. Кодекс законів про роботу та Стаття 43 Конституції гарантує громадянину працевлаштування.

Існує інформація, що через відсутність документа можуть звільнити з роботи. Адвокат зазначає, що відсутність військового квитка чи великого свідоцтва чи тимчасового свідоцтва не є підставою для звільнення з роботи, у зв’язку з Кодексом Закону «Про роботу».

Фахівець підсумував, що будь-які погрози керівників через те, що ви не стали на військовий облік або не надали відповідні військово-облікові документи, не є підставою для звільнення з роботи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Юрист повідомляє, що звільнити людину через відсутність військово-облікового документа не можуть. Крім того, і при прийнятті на роботу не повинні відмовляти, якщо немає в наявності даних документів.

Водночас на сьогодні перевірок роботодавців немає, як і немає допуску до інших представників ТЦК.

Проте існують обмеження за умови відсутності військового квитка. Наголошується, що при прийнятті на роботу або навчання військовозобов’язаного можуть лише після пред’явлення облікового документа.

Що ж до лікування та одруження, то за словами військових, жодних обмежень не існує щодо реєстрації шлюбів або розлучень, так само як і лікування військовозобов’язаних в закладах здоров’я в чинному законодавстві не існує.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

До цього краще не доводити: що чекає на тих у кого немає військового квитка