facebook

Накриє потепління та сонечко: синоптик Діденко попередила про погоду

Прогноз погоди

Синоптик Наталка Діденко рохповідає про погоду на найближчі дні. З початку наступного тижня відбудеться приємна зміна у погодних умовах, оскільки антициклон Enno принесе суху та переважно сонячну погоду більшості країн Європи. Цей антициклон, крім відсутності опадів, також принесе малу ймовірність сильного вітру.

Про це синоптик повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

В понеділок, 29 січня, очікується суха погода майже скрізь, можливо із сонячними променями та м’яким легким вітром. Температура повітря вночі буде досить низькою, від -2 до -7 градусів, на півдні близько нуля. Удень температура підніметься від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла.

У Києві понеділок принесе суху погоду, із періодичними проявами сонця через розриви в хмарах. Вночі температура впаде до -5 градусів, а вдень очікується від 0 до 2 градусів морозу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В найближчі дні очікується стабільна та суха погода, але на початку лютого передбачається зігрів та повернення опадів. Звертає Наталка діденко увагу на можливі похолодання у наступний період, тому рекомендуємо слідкувати за щоденними прогнозами погоди і готуватися до можливих змін.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Накриє потепління та сонечко: синоптик Діденко попередила про погоду