facebook

Доларовий кульбіт продовжується: банки та обмінки змінили курс валют

Ринок трясе!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 6 травня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,3969 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,3359 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Долар та євро трохи втратили в ціні. І даний факт не може не радувати. Хоча, дивлячись реально на ситуацію, варто зазначити, що це типові «гойдалки» валютного ринку в межах норми.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, днями Міжнародний валютний фонд оприлюднив курс долара в України до 2029 року включно. У 2024 році, зокрема, очікується незначна девальвація до рівня 41 гривні за долар. Далі прогнозується поступове ослаблення гривні до позначки 54,1 у 2029 році.

Але фінансовий експерт Сергій Фурса вважає, що не варто говорити про долар в 50 гривень. Цього не станеться навіть у песимістичному прогнозі.

На сьогоднішній же день Національний банк України контролює курс валют у країні. У другій половині 2024 року можливо курс долара буде в діапазоні 40-41 гривні за долар. І даний факт вважається в межах допустимих норм.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Доларовий кульбіт продовжується: банки та обмінки змінили курс валют