facebook

Ухилянти втрачають свідомість: суди почнуть заарештовувати все до останньої копійки

Що про це відомо

Блокування банківських рахунків є одним із заходів, які можуть бути застосовані до військовозобов’язаних, що порушують правила військового обліку. Це є частиною ширшого спектра санкцій, спрямованих на забезпечення дотримання законодавства про мобілізацію та військову службу.
Якщо військовозобов’язана особа не виконує свої обов’язки належним чином, можливе блокування її банківських рахунків як міра примусового виконання судової ухвали.

Про це повідомляє сайт ТСН.

Слід зазначити, що блокування рахунків може відбутися тільки у випадках, коли ухвала про притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку або законодавства про мобілізацію вже була винесена судом і потребує примусового виконання.

Це підкреслює важливість судового процесу у встановленні справедливості та дотриманні законодавства.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Урядовий законопроект №10449, який стосується проходження військової служби, мобілізації та військового обліку, передбачає нові можливості для застосування санкцій через суд. Відповідно до цього законопроекту, суд може тимчасово заарештувати кошти ухилянтів від військової служби.

Зокрема, якщо військовозобов’язаний або резервіст не з’явився добровільно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) протягом 10 календарних днів з дня вручення повістки, працівники ТЦК мають право звернутися до суду з проханням про накладення обмежень на таку особу.

Це означає, що суд може ухвалити рішення про тимчасове обмеження права виїзду за кордон, заборону на керування автомобілем, а також арешт коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ухилянти втрачають свідомість: суди почнуть заарештовувати все до останньої копійки